טיפולים

המפגש הטיפולי מתקיים בהסכמת כל המשתתפים מתוך בחירה ורצון לקחת בו חלק. לכל שותף במפגש (בני אדם ובעלי חיים) יש אפשרות בחירה אם להגיע למפגש ואם להישאר בו. העבודה נעשית מתוך מוטיבציה פנימית. 

הטיפול מהווה מודל ליחסים מיטיבים – לכל אחד יש מקום לבטא את עצמו בקשר. הטיפול מעודד תקשורת וראיית צרכי האחר. המטופלים שותפים לדאגה לרווחת בעלי החיים ובעלי החיים מהווים דמות להיקשרות.

העבודה עם בעלי החיים במרכז מבוססת על גישת ה Force Free שעיקרה- מתן מענה מיטבי לצרכים בסיסיים של בעלי החיים (צרכים פיזיים, רגשיים, חברתיים). אימון ולימוד התנהגויות בעזרת חיזוקים חיוביים ומשחקיות, ללא שימוש בהפעלת לחץ (פיזי או נפשי) על בעל החיים. דרך עבודה זו מייצרת מוטיבציה גבוהה לעבודה ולמעורבות.

חווה חינוכית ושיקומית, לבעלי החיים ולבני האדם- בחווה יהיו סוסים, כלבים ובעלי חיים אחרים הזקוקים לשיקום. החווה תציל בע"ח שעברו הזנחה והתעללות ויחד איתם ולצידם יתקיים טיפול בילדים/ נוער ומבוגרים הזקוקים לכך. המיזם פורץ דרך וחלוצי בזכות דרך העבודה המיוחדת (Force Free) הנהוגה עם בעלי החיים והגישה הטיפולית הייחודית בטיפול בבני אדם המבוססת על הגישה ההיקשרותית- ריגשית.

החווה תהווה מרכז טיפולי וחינוכי לילדים, נוער והורים: טיפול יחד עם בעלי החיים שבחווה, כלבנות טיפולית, טיפול עם ובסביבת סוסים, מתן שירותי טיפול משלימים כמו הדרכות הורים, ריפוי בעיסוק, גינון טיפולי. בנוסף חוגי תקשורת עם כלבים/ סוסים ובעלי חיים אחרים, אימון וחינוך לכלבים ולא.נשים שלהם. קבוצות לעידוד קריאה עם כלבים/ סוסים. 

בחווה ניתן יהיה לקבל טיפולים פרטניים או קבוצתיים

 

בימים אלו אנו עובדים על עדכון האתר

לכל מי שמעוניין.ת לשמוע על פעילות העמותה 👇

או ליצור קשר בטלפון 0543266323