הרצאות

מגוון ההרצאות ש"דיאלוג" מעניקה נועד להעשיר את עולמנו ולסייע לנו להבין גם את עולמם של בעלי החיים, וגם את עצמינו ואת הסובבים אותנו. כמו כן דרך "דיאלוג" עוזרת לפתח ביטחון עצמי, להניע את הסובבים אותנו לפעולה מתוך רצון ולהבין ולתקשר עם האחר, לא רק באמצעות מילים.

ההרצאות מתאימות ליחידים, בעלי מקצוע וארגונים המעוניינים להעשיר את עצמם ולפתח מיומנויות תקשורת נוספות. מרבית ההרצאות הינן באורך של כשעה וחצי ומתקיימות בכל רחבי הארץ וגם ב-Zoom.

ההרצאות שלנו

מנהיגות טבעית

על מנהיגות על פי המתרחש בעולם הטבע והקשר לעבודה חינוכית וטיפולית עם בני אדם ובעלי חיים. ההרצאה מקנה התבוננות מעמיקה על מנהיגות מיטבית ומעניקה כלים ליצירת מנהיגות בריאה, טובה ויעילה.

קסם ז"ל- סוסת הקליקר הקסומה

על מוטיבציה והנעה לפעולה

הרצאה על הנעה לפעולה מתוך קשר - התייחסות לקשר שלנו עם בעלי החיים כמודל לקשר בעבודה חינוכית וטיפולית. בהרצאה נחשף לנושאים שונים - הבנת רגשות וצרכים, חופש בחירה, מוטיבציה פנימית אל מול מוטיבציה חיצונית.

הרצאה מרחב בטוח כקרקע לקשר טוב

מרחב בטוח כקרקע לקשר

הבסיס ליצירת קשר מיטיב הוא בניית מרחב בטוח. בהרצאה נדבר על מהו מרחב בטוח, דרך תיאור העבודה ובניית מערכת יחסים של אמון בין בני אדם לבעלי חיים. נבין איך יוצרים מרחב שכזה, מה קורה בתוך קשר כשאין מרחב בטוח ואיך מניעים את האחר לפעולה מתוך הביטחון.

הרצאה על שפת גוף

על שפת גוף וסימני תקשורת

הרצאה על חשיבות התקשורת בכלל ועל סימני תקשורת ושפת גוף של בעלי חיים בפרט. בהרצאה נלמד מהם סימני הרגעה, סימני לחץ וסימני אזהרה והרחקה ונחשף לנקודת המבט הייחודית של בעלי החיים על עולמנו. נבין את החשיבות של להכיר את בעלי החיים ונלמד את הדרכים לגשת אליהם, בכדי שנוכל לעזור להם להשתלב בעולמנו ולבנות מערכות יחסים "דיאלוגיות", בהן גם לבעלי החיים יש מה לומר. דרך הבנת בעלי החיים, נבין גם איך לקרב ולחבר אלינו בני אדם אחרים ולראות אותם כפי שהם.

בימים אלו אנו עובדים על עדכון האתר

לכל מי שמעוניין.ת לשמוע על פעילות העמותה 👇

או ליצור קשר בטלפון 0543266323