בוגרות הקורסים ממליצות

לפני כמה חודשים השתתפתי בקורס 'דיאלוג עם חיות' שהנחתה סיון. הקורס הועבר בזום. הקורס היה מעניין ומלמד. סיון בדרך נעימה מעבירה את הידע בליווי סירטונים ומצגת. כל שאלה נענתה בהרחבה וסבלנות. הקורס פתח לי את העולם של ה'פורס פרי' בעבודה עם בעלי החיים ולראות את צורכיהם כחשובים כמו שלנו, בעיקר כשהם שותפים לעבודה הטיפולית. קורס מעניין מלמד ומומלץ לכל מי שאוהב בעלי חיים ורוצה להרחיב את הידע

כנרת איבלו כהן, מטפלת רגשית בעזרת בע"ח

סיון היקרה

המוןןןןןןןן תודה רבה על הקורס של דיאלוג עם חיות שמלא כלים עשירים להבנת שפת בעלי חיים , הסברים ברורים וסבלנות לשאלת שאלות. 

מחכה לעדכונים של קורסים נוספים 😻😘🌸

ח׳אולה פדילה, אוהבת בעלי חיים ומטפלת בעזרתם

 

עברתי את הקורס של סיון- "דיאלוג עם חיות" והייתה לי רק חרטה אחת: שלא ידעתי עליו קודם. כמגדלת כלבים הרבה שנים, הקורס נתן לי ידע מחקרי על מה שהרגשתי בתחושות הבטן, אך לא יכולתי לבטא וליישם, הרחיב לי את ההבנה של בעלי חיים וההתייחסות שלנו, בני האדם , כלפיהם, והעמיק את הקשר עם הכלבים שלי.  ממליצה לכולם, לא לחכות כמוני, אלה עכשיו לעבור את הקורס.

קטי דורי , מגדלת כלבים שמצאה משוטטים, מזה 40 שנה.

אני ממליצה לכל אחד שאוהב, מגדל, מתנדב ועובד עם בעלי חיים לעבור את הקורס של דיאלוג עם חיות. הוא פשוט חובה. הקורס היה כל כך משמעותי עבורי, עזר לי להבין את בעלי החיים שסביבי הרבה יותר טוב, ללמוד לדבר איתם ולחזק את הקשר בינינו. 

מעבר לכך, בכל הקשור לעולם הטיפול, הקורס מסביר בצורה  כל כך ברורה ומדויקת את החשיבות של הדיאלוג וכל מה שהוא מייצג, לא רק בשביל לכבד ולהטיב עם בעלי החיים כמובן, אלא גם עבור המטופלים. 

ובנוסף לכל זה, סיון, המעבירה את הקורס, פשוט מדהימה!!!!!

תום קורדובה עוסי"ת ופעילה למען בעלי חיים

זה היה הדבר הכי קסום וטוב שעשיתי לחיים שלי. פגשתי אנשים חדשים ומעניינים וקיבלתי מידע חדש שלא חשבתי שאני יודעת שקיים אפילו. קיבלתי פתרונות לשאלות שנמצאות בעולם כבר הרבה זמן, כמו "איך לחנך ולתקשר לא ע"י חינוך שלילי? וגם אם קיים תחליף- איך זה יהיה אפקטיבי?".

סיון הייתה מדהימה בפניי עצמה, סבלנית, חברותית, מכילה ומבינה ומשתפת וזה היה קסום! אחת החוויות הקסומות ביותר שחוויתי וביני לבין עצמי אני מודה לעצמי ולמרצה ולמשתתפות כל רגע מאז!

מבחינה פרקטית, למדתי אפשרויות תקשורת והבנה של החיה מולי, כמעט כל חיה, למדתי איך אפשר להסביר לה את הרצונות שלי ואיך להבין את הרצונות שלה וזה אחד הדברים הכי חשובים בתקשורת עם מי שאנחנו אוהבים.ות. מומלץ בקסם!

יעל כהן, אוהבת בעלי חיים

לפני 6 שנים שלחתי קורות חיים והגעתי לחווה מיוחדת שעובדת בדרך מיוחדת עוד יותר.. ההתחלה הייתה מבלבלת , מעט מעלה ספקות! האם אני מסוגלת להניח בצד את כל מה שחשבתי על תקשורת עם בעלי חיים וללמוד שפה חדשה? האם זו הדרך הנכונה לעבוד בעבודה טיפולית עם ילדים ? שמעתי על זה כל כך הרבה שמועות.  

לפני 6 שנים הכרתי את סיון, הכרתי את דיאלוג עם סוסים , הכרתי את הקליקר בעבודה הטיפולית – ומאותו היום השתנו חיי!!  

זה נשמע כמו קלישאה רומנטית אבל זה מדייק את המציאות שלי. מאותו היום :  

*הפכתי מטפלת טובה יותר- שרואה את המטופלים שלה ואת השותפים שלה למסע (בעלי החיים) כשווים ובעלי זכות בחירה מלאה. 

* הפכתי חברה טובה יותר- שרואה את האחר ומקבלת אותו מחבקת אותו ומבקשת לקרב אותו אליי 

* הפכתי בת זוג טובה יותר ולימים רעיה ואמא טובה יותר – שרואה את הצרכים והרצונות של האחר ומסוגלת לאפשר בחירה וגיוס מתוך מוטיבציה פנימית- יצרתי תקשורת טובה יותר . 

הפכתי טובה יותר . 

זכיתי! זכיתי להכיר ולמוד מסיון המדהימה שהיא מודל לחיקוי באופן כללי ומקור ידע ומידע בלתי נגמר. 

מקצועית, אנושית וחברה לחיים . 

זכיתי גם לעבור את הקורס המהמם שייצרה ביחד עם שולי והיום היא מרחיבה אותו לכלל בעלי החיים וזה מרגש בטרוף! 

אל תפספסו ההזדמנות להיות חלק מהדבר העצום הזה !!!

(יעל אפריאט, עוס"ית בתואר שני קליני מחקרי, רכזת טיפול בגן תקשורת, בוגרת קורס "דיאלוג עם סוסים")

הקליק ששינה את חיי

הייתי במחזור הראשון של קורס "דיאלוג עם סוסים". הגעתי אליו אחרי סדנא של כמה שעות עם סיון ושולי, לאחר שחברה סיפרה לי שיש שיטה אחרת שאולי אתחבר אליה. למדתי רכיבה טיפולית וקיוותי ששם אמצא את מה שנפשי חיפשה. אחרי היכרות עם הרבה סוסים וכמה חוות הרגשתי שזה לא מקומי. לא רציתי יותר לנצל את גופם ונפשם של בעלי החיים המדהימים האלו. החופש, האהבה והקסם פשוט לא היו שם. לא רציתי להמשיך ללמד ילדים ובוגרים שלעשות דברים כנגד רצונו של מישהו זה הדבר הנכון. הסוסים לא אהבו אותי, לא חיכו לבואי ולא נהנו מהמפגשים. ההיפך, הם סבלו והם היו שבורים ונוצלו והועברו מיד ליד כמו חפץ. 

הקליקר שינה את חיי, חזרתי להאמין בקסם ובאהבה. לאחר סשן קליקר הסוסים לא היו מוכנים לצאת מהמגרש. הם זיהו אותי, צהלו לקראתי ורק חיכו שאבחר בהם למשחק ולכיף. הם למדו מהר, היו נלהבים וכך גם הילדים שנהנו מהלימוד המשותף, ללמד את הסוס תרגיל חדש ושהסוס שמח לקראת בואם ומהזמן המשותף ביחד. הסוסים חזרו לסמוך עליי ואני מצאתי את מקומי. היום אני מתרגלת א(י)מון בעזרת חיזוקים חיוביים עם עוד בעלי חיים (משקמת גם צ'ינצילות) ונהנת מכל רגע.

מעיין, בוגרת קורס "דיאלוג עם סוסים"

בימים אלו אנו עובדים על עדכון האתר

לכל מי שמעוניין.ת לשמוע על פעילות העמותה 👇

או ליצור קשר בטלפון 0543266323