אודות דיאלוג

"דיאלוג" פועלת כיום למען הנגשת והנחלת גישתה באמצעות : הכשרות, קורסים, סדנאות ופעילויות, הן לקהל הרחב והן לנשות ואנשי מקצוע. 

הפעילויות השונות אינן מיועדות ל”חובבי חיות” בלבד, אלא לכל אדם המעוניין להתפתח ולקבל כלים מהותיים לתקשורת שוויונית, מכבדת ומקרבת. תקשורת שתשמש אותו גם אל מול בני אדם, בבית, עם בני המשפחה, בעבודה ובכלל.

בימים אלו אנו פועלים להקמת חווה חינוכית ושיקומית שתהווה מרחב בטוח ותסייע לבני אדם ולבעלי החיים אשר זקוקים לכך, באמצעות תהליכים בעלי פוטנציאל מרפא.ומי אני?

סיון שפר, יוזמת חוות “דיאלוג” במועצה אזורית אשכול. אמא לשלושה גורי אדם, שני כלבים, שתי עיזים, חתול, ולהקת תרנגולות. תושבת עין הבשור שבנגב המערבי החולמת לייצר מרחב בו בני אדם ובעלי חיים יכולים לייצר חיבור ייחודי בניהם, באופן המעניק בית חם לבעלי החיים ומסייע להם ולבני האדם בתהליכי ריפוי וצמיחה.

כל חיי גידלתי ו – גדלתי עם בעלי חיים. לאחר שנים של עבודה כמדריכת רכיבה טיפולית, מאלפת כלבים ומדריכת כלבנות טיפולית, ב2014 הקמתי את חוות הסוסים הטיפולית בכפר השיקומי “עלה נגב – נחלת ערן”, אותה גם ניהלתי לאורך שנים. באותה תקופה גם ייסדנו יחד (שולי ואני) את קהילת “דיאלוג עם סוסים”. שני הפרויקטים מתמקדים בעבודה משותפת עם בעלי חיים בגישת הFORCE FREE, כדרך לטיפול בבני אדם והעצמתם.

בהכשרתי אני מדריכה מטפלת בעזרת סוסים, מדריכת כלבנות טיפולית, מנחת הורים בגישה ההיקשרותית, ובאופן כללי, מטפלת בעלת ניסיון רחב בעבודה עם בני אדם ובעלי חיים.

השותפה למהפכה

ואיך אפשר בלי להודות לחברתי ושותפתי שולי כלילי, שיחד ייסדנו, בנינו ופיתחנו ועוד ממשיכות לפתח את מודל “דיאלוג”. יחד הקמנו את “דיאלוג עם סוסים”- קורסים, הרצאות, סדנאות ופעילויות לאימון הומאני מבוסס מדע של בעלי חיים ושילוב העבודה עם חיזוקים חיוביים בתהליכים טיפוליים עם ילדים ונוער. יחד בנינו קהילה הולכת וגדלה של אנשים שעובדים במודל של “דיאלוג” עם בעלי חיים ובני אדם. קהילה של א.נשים רגישים ואכפתיים, אשר פועלים לשינוי מהותי ביחס ובקשר בין בני האדם לבני החיים. קהילה שיוצרת מהפכה בגישה לגידול ולאימון סוסים בארץ.

שולי בעלת B.A בפסיכולוגיה, סטודנטית לתואר שני בפסיכולוגיה קלינית, מטפלת בעזרת סוסים, מטפלת בעזרת בעלי חיים ומנחת הורים בגישה ההיקשרותית.

 

בימים אלו אנו עובדים על עדכון האתר

לכל מי שמעוניין.ת לשמוע על פעילות העמותה 👇

או ליצור קשר בטלפון 0543266323